Odszkodowanie i zadośćuczynienie - Artemius Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Raś Adwokat Barbara SoleckaGorlice Nowy Sącz
16528
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16528,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Odszkodowanie i zadośćuczynienie

Prowadzimy sprawy przeciwko zakładom ubezpieczeń, sprawcom wypadków, a także pomagamy w gromadzeniu niezbędnej dokumentacji. Po analizie materiału dowodowego oceniamy szansę na uzyskanie określonego świadczenia, informujemy o ryzyku, jakie wiąże się z wniesieniem sprawy do sądu.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Co najważniejsze, znamy strategię procesowe ubezpieczycieli, posiadamy wypracowane rozwiązania, które pozwalają na skuteczne dochodzenie odszkodowań. Szanujemy swoich klientów, staramy się, żeby proces uzyskiwania odszkodowanie był dla nich jak najmniej uciążliwy, utrzymujemy stały i bezpośredni kontakt z klientem.

Dajemy pełny wgląd do projektów pism procesowych

Nie zawieramy ugód bez uprzedniej akceptacji Klienta

Informujemy na bieżąco o każdym etapie sprawy

Oferujemy także prowadzenie sprawy karnej, związanej z cywilnoprawnym procesem o odszkodowanie

CZY WARTO WALCZYĆ O ODSZKODOWANIE?

Zazwyczaj towarzystwa ubezpieczeniowe znacznie zaniżają oferowane odszkodowanie. Nawet po negocjacjach, dzięki którym udaje się podwoić oferowaną kwotę, w dalszym ciągu kwota rekompensująca szkodę jest niewystarczająca. W takiej sytuacji nasi prawnicy kierują sprawę na drogę sądową, gdzie udaje się wywalczyć korzystne wyroki dla osób poszkodowanych.

NAJCZĘŚCIEJ SPRAWY ODSZKODOWAWCZE DOTYCZĄ:

Wypadku komunikacyjnego

Szkody z OC

Śmierci osoby najbliższej

Niesłusznego pozbawienia wolności

Błędu medycznego

Poślizgnięcia na chodniku

Opóźnienia lotu

Szkody wywołanej pożarem

 Prawnik Gorlice, Nowy Sącz, Jasło, Rzeszów, Tarnów.

POTRZEBUJESZ SZYBKIEJ POMOCY PRAWNEJ?