Obsługa prawna firm - Artemius Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Raś Adwokat Barbara SoleckaGorlice Nowy Sącz
16525
page-template-default,page,page-id-16525,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Obsługa prawna firm

Nasze działania są ukierunkowane na szybkie i skuteczne  rozwiązywanie problemów przedsiębiorców i udzielanie  efektywnej pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczej. Zapewniamy szybki czas realizacji zleceń i konkurencyjne stawki. Jesteśmy otwarci na różne modele współpracy.

JAKIE PODMIOTY GOSPODARCZE OBSŁUGUJEMY?

SPÓŁKI

Zajmujemy się obsługą wszystkich spółek prawa handlowego – kapitałowych (z.o.o., akcyjne) oraz osobowych (spółki jawne, partnerskie, komandytowe, komandytowo-akcyjne). Najczęściej zgłaszają się do nas spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (są to najpopularniejsze spółki prawa handlowego, a także spółki jawne oraz spółki komandytowe.

JEDNOOSOBOWE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZE

Obsługujemy osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, najczęściej podmioty te potrzebują pomocy w egzekwowaniu od dłużników należności, w obronie przeciwko wierzycielom, a także w sporządzaniu umów.

FUNDACJE I STOWARZYSZENIA

Oferujemy także obsługę prawną stowarzyszeń i fundacji i innych inicjatyw obywatelskich, w tym organizacji non-profit. Podmioty te najczęściej zwracają się do nas ze zleceniem ich rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym, przygotowania aktów założycielskich organizacji (statutów), przygotowywania projektów uchwał oraz powierzają nam projektowanie umów.

ZASADY WSPÓŁPRACY

STAŁA OBSŁUGA PRAWNA

Model ten polega na utrzymywaniu stałego kontaktu z Klientem, co pozwala dobrze poznać jego sferę działalności i lepiej zrozumieć potrzeby prawne. Opcja ta pozwala na przejęcie inicjatywy przez naszych prawników i proponowanie rozwiązań dopasowanych do konkretnego modelu biznesowego. Stała obsługa rozliczana jest w ramach wynagrodzenia ryczałtowego, które obejmuje ustaloną ilość godzin, bądź też według czasu wykonywanych usług.

DORAŹNE WSPARCIE

Świadczymy usługi także na podstawie indywidualnie uzgodnionej umowy, która określa zasady i warunki świadczenia usług/obsługi konkretnych zleceń.

OBSŁUGA PROJEKTU LUB SPORU

Ten sposób współpracy dotyczy przede wszystkim przedsięwzięć, których czas trwania, a także katalog czynności potrzebnych do ich realizacji, można z góry przewidzieć . Wówczas zawieramy z Klientem umowę o obsługę danego przedsięwzięcia.

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Oferujemy prowadzenie wszelkich spraw związanych z windykacją należności. Model ten przewiduje wynagrodzenie początkowe, za podjęcie się prowadzenia sprawy, a także premię za sukces.

POTRZEBUJESZ SZYBKIEJ POMOCY PRAWNEJ?