Sprawy cywilne, sprawy o zapłatę, egzekucja należności, antywindykacja - Artemius Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Raś Adwokat Barbara SoleckaGorlice Nowy Sącz
18575
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18575,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Sprawy cywilne, sprawy o zapłatę, egzekucja należności, antywindykacja

Kancelaria Adwokacka Artemius specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego. Przepisy prawa cywilnego dotyczą niemal każdego aspektu życia człowieka, ponieważ regulują zarówno proste czynności codzienne, jak i bardziej skomplikowane sprawy, w szczególności zobowiązania, umowy, czy wszelkie czynności na majątku.

Świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, w którym mieszą się m. in.

– sprawy o zapłatę,
sprawy o zapłatę odszkodowania i zadośćuczynienia,
sprawy o rozwód i podział majątku,
– ustanowienie renty,
– ubezwłasnowolnienie,
– ochrona dóbr osobistych,
– sprawy związane z nieruchomościami,
– realizacja roszczeń przysługujących konsumentom z tytułu gwarancji i rękojmi,
sprawy spadkowe oraz sprawy o zachowek,
– sprawy o eksmisję,
upadłość konsumencka,
– ustanowienie służebności,
sporządzanie umów.

Adwokaci z Kancelarii Adwokackiej Artemius posiadają szeroką wiedzę i duże doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych. Nasze działania ukierunkowane są w szczególności na reprezentację interesów Klientów przed Sądem oraz komornikiem.

Świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, w którym mieszczą się m. in.

Katalog prowadzonych przez nas spraw związanych z nieruchomościami jest bardzo szeroki. Należą do nich w szczególności sprawy dotyczące:

– ustanowienia lub zasiedzenia służebności drogowej albo ustanowienia służebności osobistej,

– zasiedzenia nieruchomości,

– ochrony własności oraz eksmisji z lokalu,

– odszkodowania za zajęcie lub wywłaszczenie nieruchomości,

– rozgraniczenia.

SPRAWY O ZAPŁATĘ ORAZ WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

W ramach współpracy reprezentujemy Klientów na każdym etapie postępowania, w tym wierzycieli w dochodzeniu roszczeń, bez względu na podstawę odpowiedzialności dłużnika i rodzaj łączącej umowy. Przedsiębiorcom zapewniamy profesjonalną windykację celem uzyskania zapłaty od nierzetelnego kontrahenta.

ANTYWINDYKACJA

Dłużnikom oferujemy pomoc w obronie przed nieuczciwymi wierzycielami – antywindykacja na każdym etapie postępowania, w tym w szczególności w ramach postępowania przeciwegzekucyjnego. W razie niewypłacalności dłużnika zapewniamy profesjonalną pomoc w uzyskaniu upadłości konsumenckiej.

 Prawnik Gorlice, Nowy Sącz, Jasło, Rzeszów, Tarnów.

POTRZEBUJESZ SZYBKIEJ POMOCY PRAWNEJ?